Genel

İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ 
                                              

Hatay genelinde, her türlü haşere ve fare sorunlarına servis hizmetlerimiz vardır. Unutmayalım ;"DOĞRU İLAÇ SEÇİMİ" , "DOĞRU UYGULAMA" ve "UYGULAMADA SÜREKLİLİK" haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.Firmamız Sağlık Bakanlığınca ilaçlama Ruhsatına haiz olup; Biz doğru ilaç ve doğru uygulama tipini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz.Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet anlayışımızla Her semte 24 Saat servisimiz vardır.

KULLANILAN İLAÇLAR 
    Uygulamalarımızda kullandığımız ilaç ve malzemeler,Dünya Sağlık örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup,yurtdışından ithal edilmektedir.Özellikleri uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, mobilyalarda,metal veya ahşap zeminlerde leke bırakmamaları,

Kanserojen madde içermemeleri ve uzun süre kalıcı olmalarıdır.
İş yerlerinizde ve evinizde oluşabilecek her türlü haşere ve kemirgen problemlerinizde,konusunda deneyimli yönetici kadromuz ve akademik eğitim sahibi Diplomalı,servis teknikerlerimiz ile hizmetinizdeyiz.  

Böcek ve Haşere Gruplarının İlaçlama Çalışmaları

Kullanılacak ilaçların etken maddesi mutlaka WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylanmış ve T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlandırılmış ilaçlar kullanılmaktadır .
Kullanılan yemler: 
1-En son yem teknolojisi;Periyodik püskürtme gerektirmez.
2-Profesyonel devrim niteliğinde uygulama tekniği.
3-Günün her saatinde uygulanabilir,günlük işleri aksatmaz.
4-Özel güvenlik önlemleri ve karışım gerekmez.
5-Güvenli ürün,kesin sonuç ve profesyonellik.
6-İlaç,İnsanlara ve çevreye hiçbir zarar vermez.
7-Kokusuzdur.Çevreye rahatsızlık vermez.
8-Uygulanacak ortamların boşaltılması gerekmez.
9-Özel düzenlemeler gerektirmez. (Dolap ve malzemelerin boşaltılması gibi)
10-Hassas alanlarda kullanım için uygundur. (Elektrik ekipmanlarının bulunduğu yerler vs.)


  HAŞERELERE JEL UYGULAMASI  
Haşere mücadelesinde, yeni jenerasyon ürünler kullanılmaktadır.Jel uygulaması öncesinde hazırlık, sonrasında temizlik yapma zorunluluğu yoktur. Uzun süre etkisi devam eder. Toksisite ve gıdalara bulaşma riski yoktur. Ortamda bulunan insanlar için hiç bir zehirlenme, hava yoluyla teneffüs etme riski bulunmamaktadır. Sprey uygulamasında ortamda açık gıda maddesi bulundurulmaması yeterlidir 

JEL İLAÇLAMA UYGULAMASININ AVANTAJLARI
  Jelin ağır kokusu yoktur.
Jel uygulaması öncesinde hazırlık, sonrasında temizlik yapma zorunluluğu yoktur.
İnsanların mekanı boşaltmasına ihtiyacınız yoktur.
Kapı ve pencerelerin kapatılmasına gerek yoktur.
Etkisini uzun süre devam ettirir.
Toksisite ve gıdalara bulaşma riski yoktur.
Petler (Evcil hayvanlar) için zararlı değildir.
İnsanla teması yoktur. Mekanda bulunan insanlar için herhangi bir zehirlenme, hava yoluyla teneffüs etme riski bulunmamaktadır.
Jeli yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür.
 
Hamamböcekleri, ölü hamamböcekleriyle ve atıklarıyla beslenir.
Dolayısıyla ölülerini yiyen hamamböcekleri de jelden etkilenir ve zincirleme bir reaksiyon oluşur (en az üç ay).
Çevre ve insan sağlığı için daha uygun bir yöntemdir ancak bu yöntem biraz daha pahalıdır.
Fakat hesaplamamız gereken jelin maliyeti yerine doğal olarak insan ve çevre sağlığıdır. 
 
FARELER
 
Kemirgen mücadelesi başlangıçta, 15 gün ara ile yapılacak olan 2 ilaçlama ve kontrol şeklindedir. Bu program sonucu ortamda varolan kemirgenler tamamen yok edilir. Daha sonra giriş yapacak olanların yuvalanma ve çoğalmalarını önlemek amacıyla aylık periyodlarla ilaçlama ve kontroller yapılması gerekmektedir. Yapılacak mücadelede Amerika ve Fransa’dan ithal, antikoagülan etkili rodentisidlerin granür ve mum blok formları kullanılacaktır. Bu ürünlerden 5- 10 gr yiyen kemirgenler 3-5 gün içinde çoğunlukla yuvalarında ölürler. Bağışıklık kazanılmaz. Kokuşma olayına rastlanmamıştır. Ürünlerin uygulaması, yem istasyonları içerisinde yapılacaktır.
Haşere ve kemirgenlere karşı, uyguladığımız tüm yöntemlerin tamamen bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmet kalitesi ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektörümüzde öncü konumuna getirmiştir
.
 
Fare ve Kemirgen Gruplarının İlaçlama Çalışmaları
 
1-Fare ve sıçanlar üzerinde kesin etkilidirler.Tek dozda rodent kontrolü sağlarlar.
2-Antikoagülant etkileri sayesinde fare ve sıçanlardan yem çekingenliği oluşturmazlar.
3-Farklı mücadele şekillerine ve uygulama ortamı özelliklerine uygun olarak hazır yem,mum blok ve pelet formülasyonları mevcuttur.
4-Sekonder zehirlenme riskleri çok azdır.Antidotları Vit.K1 dir.  
Hijyenik İlaçlama Çalışmaları (Dezenfeksiyon)
       
  İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen , Bulaşıcı ve salgın hastalıkların faktörü olan ,Her türlü Mikrop.Bakteri,virüs ve mantarlara karşı etkili dezenfektan ilaçlar kullanılarak yapılan mikrobik ilaçlama hizmetlerimizle, hijyenik ortamlar sağlanır. 

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

İşyerleri,Gıda üretim yerleri,Fırınlar,Pastahaneler,Lokantalar,Catering YemekFabrikaları,Okullar,Kreşler,Yurtlar,Hastahaneler, Resmi ve özel Kuruluşlar,Spor salonları,Gemi ve yatlar,Özel meskenler ve Siteler,Oteller,Marketler,Açık alanlar vs.