Açık Alan İlaçlaması

Belediyeler halk sağlığını tehdit edecek her türlü haşere ve zararlıya       karşı etkin mücadeleler sürdürmektedir. Belediyelerde bu mücadelelerinde gerek bilgi ve birikimimiz, gerekse teknik ekipmanlarımızla yetkin hizmet vermekteyiz.

Halk sağlığını tehdit eden sinekler, haşereler, fareler vb. tüm zararlılar için özel ekipman ve etkili ilaç temini yapan Hatay Alo Böcek, T.C. Sağlık Bakanlığının istediği tüm yeterlilik belgelerine sahiptir.

Açık alan ilaçlamasında, teknolojik aletler ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ilaçlar kullanan profesyonel bir ilaçlama şirketi olarak kene ve haşere sorununa kesin çözüm getiriyoruz. 

Açık alan ilaçlamasında tercih edilen ilaçlama yöntemi kokulu ilaçlamadır. Kokulu ilaçlamada kullanılan ilaçlar su karışımı ile hazırlanıp püskürtme yöntemi ile uygulanır. Kokulu ilaçlar sadece kene değil hamam böceği, çekirge, tahtakurdu, kırkayak, tahtakurusu, fare, kakalak, örümcek, pire, sivrisinek, güve ve akrep gibi haşerelerin ilaçlamasında da kullanılan bir ilaçlama yöntemidir.

Açık alan ilaçlaması öncesinde herhangi bir hazırlık, sonrasında ise temizlik yapılması gerekmez.